Cieśla / zbrojarz

P.B. Dombud S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy Pracowników na stanowisko: Cieśla / Zbrojarz do prac na budowach w Krakowie.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę /pełny etat/

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania

- min. 6 miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Działalność budowlana na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie