Cieśla - zbrojarz

AZI-BUD Sp. z o.o.

Będzin , śląskie

OFERTA PRACY

Miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA:

  • wznoszenie ścian i innych konstrukcji żelbetonowych/betonowych,
  • wykonywanie szalunków betonowych według rysunków i planów technicznych,
  • wykonywanie szalunków konstrukcji drewnianych,
  • wykonywanie rusztowań roboczych i podporowych,
  • montaż zbrojenia konstrukcji żelbetowych (mile widziane doświadczenie w konstrukcjach mostowych),

WYMAGANIA:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • precyzja w wykonywaniu prac,
  • posługiwanie się rysunkiem technicznym,
  • lojalność i umiejętność zachowania poufności,
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • dodatkowy atut – doświadczenie na budowie i/lub biurze projektowym,

OFERUJEMY:

  • korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę przy ambitnych projektach.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
za pomocą poniższego przycisku.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.