Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim doświadczeniem, prowadząca działalność na rynku krakowskim jako Generalny Wykonawca oraz Wykonawca stanu surowego budynków zatrudni cieśli szalunkowych oraz brygady zbrojarskie/zbrojarzy.

Firma oferuje dogodne dla pracownika sposoby rozliczania - akordowy lub godzinowy.

Praca w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, wysokie wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Mile widziane całe brygady.

Firma zapewnia ciągłość pracy na terenie Krakowa i okolic. Nie przewiduje się delegacji. Praca przez cały rok - również w okresie zimowym.

Oferuje benefity w postaci karty Multisport.

PROSZĘ O KONTAKT POD NR TELEFONU: 697 730 431

Wymagania

Doświadczenie w wykonywaniu prac ciesielsko betoniarskich lub zbrojarskich
Znajomość pracy z szalunkami systemowymi w przypadku cieśli
Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
Odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie powierzonych prac

Prezentacja firmy

INŻYNIERIA jest profesjonalną firmą budowlaną, działającą na terenie poł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne