Ciesla/Zbrojarz - Szwecja lub Francja

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana, z siedziba w Warszawie, zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy, Zbrojarz

Miejsce pracy: południowa i centralna Szwecja (Stockholm, Goteborg, Malmo).
Francja (Paryż, Strasburg).

Rodzaj inwestycji: mosty, fundamenty wiatrakowe, wiadukty oraz mieszkaniówka.

Stawka:
- Szwecja - 110-123 SEK netto/h do negocjacji, Francja- 11,5-12,5 euro netto/h.

Wymagania:
- doświadczenie i samodzielność na szalunkach systemowych,
- wiązanie zbrojeń cęgami.

Wypłaty:
- raz w miesiącu na konto walutowe.

Czas pracy:
- od poniedziałku do piątku po 9-10 godzin dziennie+ soboty.

Mieszkanie:
- zapewnia i opłaca pracodawca.

Transport:
- firma gwarantuje transport do Szwecji lub Francji na rozpoczęcie i zakończenie kontraktu. Zabezpiecza również transport lokalny - z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem.

Przyjazdy do Polski:
- do ustalenia z kierownikiem.

Podpisanie umowy w Warszawie – koniecznie.

TYLKO osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „zbrojarz lub cieśla- Szwecja/Francja” – oddzwonię!
Cv n

Nr wpisu do KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
111
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna