Cieśla, zbrojarz-prefabrykacja(Belgia-Temse)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Temse, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Temse

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy cieśli i zbrojarzy.

Aplikuj na stanowisko cieśli lub zbrojarza, do tej samej firmy.

Opis stanowiska-cieśla:

Wykonywanie tradycyjnych drewnianych form do betonu

Montaż i czyszczenie form,

Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacją techniczną,

Praca na prefabrykacji

Praca również z szalunkami Peri, Doca na budowie

Opis stanowiska-zbrojarz:

Łączenie i gięcie stalowych elementów

Montaż żelaznych zbrojeń

Zbrojenie ścian, kolumn, części mostów, podłóg itp.

Spawanie punktowe, sczepianie elementów zbrojeń (umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem)

Wymagania:

Min. 3 lat doświadczenia na podobnym

Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych

Umiejętność pracy na prefabrykacji i na budowie

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

Certyfikat VCA (będzie plusem)

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

Wynagrodzenie 14-15 € brutto / godzinę + 3,75 bon zywnosciowy za kazdy przepracowany dzień

W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień

Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

Dodtek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

Zasiłek rodzinny na każde dziecko

Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.