Ciesla szlunkowy / Zbrojarz / Betoniarz

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.

Norwegia , zagranica

Opis stanowiska pracy

- Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za wszelkie prace betoniarskie, zbrojeniowe i szalunkowe.
- Praca przy budowie budynków użyteczności publicznej w rejonie Trondheim i Bergen oraz Tromsø.

Wymagania

◾wykształcenie zawodowe, min. szkoła zawodowa;
◾min. 3 lata doświadczenia przy w.w. pracach popartego świadectwami pracy;
◾komunikatywna znajomość j.angielskiego (warunek konieczny), znajomość j. norweskiego będzie dodatkowym atutem,
◾mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich,
◾dobre referencje od poprzednich pracodawców,
◾gotowość do szybkiego wyjazdu
- umiejetnosc czytania rysunku techicznego

Prezentacja firmy

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
umowa agencyjna
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie