FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Cieśla Szalunkowy

Miejsce pracy: Sztokholm

Dla naszego Klienta, który realizuje szereg inwestycji na terenie Szwecji poszukujemy obecnie wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Lokalizacja – Szwecja (Malmo, Goeteborg, Sztokholm)
CSZ/AZ/06

Oferujemy:
⦁ umowę o pracę od razu na czas określony
⦁ wynagrodzenie – 18 000 SEK netto/ miesiąc
⦁ bezpłatne zakwaterowanie
⦁ bezpłatne dojazdy do miejsca pracy
⦁ bezpłatne przejazdy z kraju i do kraju

Zakres obowiązków:
⦁ prace budowlane przy dużych elementach konstrukcyjnych budynków
⦁ poprawne wykonywanie szalunków w systemach PERI/DOKA
⦁ rozszalowywania

Wymagania:
⦁ minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
⦁ mile widziane prawo jazdy kat. B
⦁ rzetelność oraz zaangażowanie do pracy

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie klienta

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.