Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Cieśla szalunkowy

Rzeszów, podkarpackie

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • odzież i obuwie ochronne
  • pełne ubezpieczenie
  • bezpieczeństwo socjalne

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy
  • znajomość systemów szalunkowych
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. działa na rynku budowlanym
od 1991 roku w... ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE.

To nowoczesne przedsiębiorstwo o dużym potencjale technicznym
i osobowym. Spółka obecnie zatrudnia około 600 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami (Niemcy, Holandia, Słowacja, Czechy). Od 2009 r. spółka prowadzi działalność developerską.

BESTA jest doskonałym miejscem do realizacji planów i ambicji zawodowych, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki finansowe i socjalne, dające poczucie stabilizacji.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Inne