ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych. Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).
Illustro Doradztwo s.c.

Dla naszego Klienta - firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, z ponad 10-letnim doświadczeniem w realizacji budów o przeznaczeniu przemysłowym i mieszkaniowym poszukujemy pracownika na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Polska Nowa Wieś/okolice Opola

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów i ścian
  • Montaż i demontaż systemów szalunkowych
  • Układanie siatek zbrojeniowych
  • Wylewka betonu
  • Mocowanie przygotowanych prefabrykacji
  • Wykonywanie wszelkich prac montażowych na konstrukcjach stalowych i drewnianych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego min. 2 lata
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zbrojarz i betoniarz na dużych obiektach: budynki mieszkalne i przemysłowe
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, ( jako dodatkowy atut)

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat w Polsce ( po okresie półrocznym możliwość wyjazdu do Szwajcarii)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w firmie z tradycjami, z branży budowlanej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu dużych projektów/budów dla wiodących inwestorów w Regionie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj teraz".