Oferta wyróżniona

CIESLA SZALUNKOWY

Linz / Austria, zagranica

Euro Labora

Opis stanowiska pracy

PRACA NA BUDOWIE Z RÓZNYM TYPEM SZALUNKU

Zapewniamy:

- długoterminowe zatrudnienie
- umowę o prace na warunkach austriackich
- wynagrodzenie od € 14,01 brutto/h
- wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13, 14 pensja)
- pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

Wymagania

- doświadczenie zawodowe
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

EURO LABORA - lider na rynku pośrednictwa pracy za granicą - Austria, Niemcy, Holandia.
... Już prawie 10 lat pomagamy w znalezieniu dobrej, pewnej, dobrze płatnej pracy.

Posiadamy certyfikaty Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej dla Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 14601.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
12.000,00 zł - 15.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
diety dzienne €26,4; 13 i 14 wynagrodzenie roczne
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne