Larex Personeelsbemiddeling B.V.
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Jako cieśla szalunkowy jesteś odpowiedzialny za formowanie deskowań indywidualnych i montaż szalunków systemowych (DOKA i PERI) na potrzeby budownictwa mieszkalnego, obiektów użyteczności publicznej lub budownictwa infrastrukturalnego. Potrafisz pracować zarówno indywidualnie jak i w grupie na podstawie rysunków technicznych i jesteś zaznajomiony z wykonywaniem fundamentów, stropów żelbetonowych i ścian. Do twoich zadań należy również pokrycie szalunków odpowiednimi substancjami, prace związane z zalewaniem betonem, demontaż szalunków oraz transportowanie ręczne i mechaniczne deskowania.

Wymagania wobec kandydata

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Posiadanie własnego samochodu (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym zrozumienie poleceń zawodowych
  • Znajomość i umiejętność korzystania z rysunku technicznego
  • Samodzielność w pracy

Co oferuje Larex

  • Wynagrodzenie tygodniowe netto w granicach od €490 do €540 (zależnie od doświadczenia) na podstawie 40 godzin pracy
  • Zwrot kosztów dojazdów (dotyczy pracowników z własnym samochodem)
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Długoterminowe projekty/pewność znalezienia pracy
  • Warunki pracy zgodnie z Układem Zbiorowym Pracy NBBU

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacanie składek emerytalnych
  • Środki ochrony osobistej
  • Możliwość uzyskania certyfikatu VCA

W przypadku pytań proszę skontaktować się osobą rekrutującą pod numerem (+31)682877065

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.