Cieśla szalunkowy

Adecco Norge As

Haugesund, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oddział Adecco Norge AS w Haugesund poszukuje cieśli szalunkowych na nowe, długoterminowe projekty, rozpoczynające się w lutym 2018 roku.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie, 190,5 NOK/h
- zwrot kosztów dojazdu do pracy
- umowa o pracę
- pomoc w zakwaterowaniu (max. 4000 NOK/mies., już z prądem)
- długoterminowe zlecenia

Wymagania

Oczekujemy:
- min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie
- znajomość systemów szalunkowych (Peri, Doka) oraz rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
- doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie