Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

  • deskowanie ścian
  • praca na szalunkach SATECO

WYMAGANIA:

  • udokumentowane doświadczenie (5 lat)
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność
  • własny samochód (mile widziane)
  • znajomość języka francuskiego (mile widziane)

OFERTA:

  • zarobki w wysokości 2500 - 3000 euro netto
  • dodatkowa premia dla osoby z własnym samochodem
  • umowa o pracę na warunkach francuskich
  • zapewnione zakwaterowanie
  • pomoc w załatwieniu wszystkich spraw formalnych

NEPTUNE RH, francuskie biuro doradztwa personalnego specjalizujące się w branży... budowlanej oraz przemysłowej, istnieje od 2002 roku i aktualnie posiada 11 placówek we Francji, 2 w Rumunii oraz po jednej w Polsce i w Portugalii.

Oferujemy kompleksowy proces rekrutacji pracowników, począwszy od stanowisk niższego szczebla, aż po profile managerskie. W codziennej pracy kierujemy się trzema priorytetami, którymi są: relacje międzyludzkie, najwyższy poziom obsługi klienta oraz bycie zawsze w pobliżu dotyczących nas wydarzeń.

Razem z 16 innymi firmami tworzymy grupę MARE NOSTRUM, zatrudniającą łącznie ponad 200 osób. Jej dynamiczny rozwój możliwy jest dzięki wspólnym wartościom, a miłość do sportu, głównie piłki nożnej i rugby, nauczyła nas perfekcyjnej pracy zespołowej.

Zapraszamy do naszego biura w katowickim odziale Alliance Française.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Budownictwo / Praca na budowie