In Temporis Polska Sp. z o.o.

Cieśla szalunkowy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Courchevel, Meribel, Tignes (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 20

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja (rejon Courchevel, Meribel, Tignes)

Zakres obowiązków:

Praca w stanach surowych dużego formatu, w tym:

-Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów i ścian;
-Montaż i demontaż systemów szalunkowych;
-Rozkładanie płyt stropowych (w zależności od zapotrzebowania);
-Układanie siatek zbrojeniowych;
-Wylewka betonu.

Wymagania:
-Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane na kontraktach zagranicznych);
-Znajomość różnych systemów szalunkowych (ALPHI, TOP-DALLE, PERI, DOKA, SATECO);
-Umiejętność czytania rysunku technicznego;
-Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;
-Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy);

Mile widziane:
-komunikatywna znajomość języka francuskiego
-gotowość do wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
-Stawkę godzinową (11,96 euro brutto/h) + dietę (9,7 euro brutto za każdy dzień roboczy);
-Premia końca misji 10% całkowitego wynagrodzenia;
-Premię urlopową 10% całkowitego wynagrodzenia;
-Zapewnione zakwaterowanie dofinansowane przez pracodawcę;
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem;
-Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.