cieśla szalunkowy

JOBME S.A.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobMe SA jest Nową, dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroki wachlarz usług rekrutacyjnych i doradczych w obszarze HR. Razem będziemy tworzyć unikalny ekosystem wsparcia procesów rekrutacyjnych i HR.

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć nowe standardy rekrutacji – DOŁĄCZ DO NAS!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Nasz Klient, działający na rynkach międzynarodowym od kilkudziesięciu lat, jako jeden z liderów w branży budowlanej

Odpowiedzialny

Innowacyjny

Bezpieczny Partner – solidny wykonawca, zachowujący standardy bezpieczeństwa i jakości,

poszukuje doświadczonych CIEŚLI SZALUNKOWYCH do pracy w Belgii - wyjazd od już !!!

Do zadań na tym stanowisku należą:

• Montaż deskowań systemowych typu Hünnebeck, Doka, Meva dla wykonywania elementów konstrukcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym;

• Betonowanie elementów konstrukcyjnych;

• Montaż elementów prefabrykowanych:

- płyty stropowe typu filigran,

- prefabrykowane słupy,

- ściany betonowe.

Wymagania

Niezbędne na tym stanowisku jest:

• Umiejętność czytania rysunków technicznych;

• Doświadczenie zawodowe przy budowie dużych inwestycji;

• Znajomość systemów deskowań typu Hünnebeck, Doka, Meva;

• Znajomość przepisów BHP obowiązujących na budowach;

• Konieczność posiadania badań lekarskich potwierdzających zdolność do pracy na wysokości;

• UWAGA - brak konieczności znajomości języka angielskiego.

Klient zapewnia:

• Umowę o pracę - długoterminowe zatrudnienie;

Bezpłatne zakwaterowanie;

Bezpłatny transport z Polski do Belgii oraz z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem;

Bezpłatne wyżywienie w miejscu pracy;

• Narzędzia pracy, odzież i obuwie robocze;

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie