Opis stanowiska pracy

Firma e-r-s jest dynamicznie rozwijającą się firmą z oddziałami w kilku krajach Europy, specjalizującą się w zabudowie ogniotrwałej: izolacje i osuszanie (budowa i serwis: kotły i piece przemysłowe, spalarnie śmieci, instalacje przemysłu chemicznego i petrochemicznego, instalacje topienia i wylewania metali nieżelaznych oraz instalacje produkujące parę wodną).

e-r-s Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach, przy Środzie Śląskiej poszukuje wykwalifikowanych pracownikow na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.)

Obowiązki:

- montaż i demontaż form stalowych i drewnianych

- wykonywanie szalunków drewnianych

- prace murarskie i ciesielskie na placach budowy lub na hali prefabrykacyjnej

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy zagranicą

- komunikatywna znajomość angielskiego

Oferujemy:

- wysokie zarobki

- stała umowa o pracę ( z okresem próbnym)

- szkolenia zawodowe i językowe

Wymagania

Oczekujemy:

- doświadczenie zawodowe w budowaniu szalunków

- umiejętności obsługi maszyn stolarskich

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- dyspozycyjność i mobilność (wyjazdy zagraniczne)

- prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

E-r-s jest działającą międzynarodowo, nowocześnie zarządzaną firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji