Cieśla Szalunkowy / Zbrojarz

M-42 ehf

Reykjavík, Islandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie pomiaru i obliczeń potrzebnego materiału
  • Znajomość systemu Doka, Pery , Hunnebeck

Wymagania

  • Minimum 5 lata udokumentowanego doświadczenia jako cieśla szalunkowy
  • Umiejętność czytania dokumentów technicznych i rysunku
  • Znajomość metod montażu i budowy
  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 10.000 -12.000 pln netto
  • Gwarantowany 6-miesięczny kontrakt , 2 tygodnie okres próbny
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Pracę 10 godzin dziennie od poniedziałku-piątku oraz 8 godzin w soboty
  • Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Transport do pracy na terenie Islandii
  • System pracy 8 tygodni na 2, przeloty na trasie Polska – Islandia, Islandia - Polska na koszt pracodawcy
  • Darmowe zakwaterowanie
  • 1 posilek na ciepło w dni robocze
  • Odzież roboczą.

Cv proszę wysłać za pomocą aplikuj.

Kontakt: Grzegorz Romanowski 575 565 965

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez M 42 Borgartun ehf z siedzibą ul.Borgartun24, 105 Reykjavik, Islandia w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Firma M-42 ehf powstała jako efekt naszego wieloletniego doświadczenia w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne