Opis stanowiska pracy

Adecco poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych i zbrojarzy chętnych do współpracy przy ekscytujących projektach w wielu miastach w Norwegii (Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand, Trondheim, Ålesung, Mo i Rana, Sogndal itd.)

  • Jeśli jesteś w Norwegii - mamy dla Ciebie wiele możliwości pracy!

  • Jeśli przebywasz za granicą, ale masz adres zameldowania w Norwegii - możemy pomóc w formalnościach i kwarantannie w Norwegii

  • Jeśli jesteś za granicą, ale chcesz przyjechać do Norwegii, kiedy granice będą otwarte - możesz otrzymać potwierdzenie pracy już teraz i zaczekać z przyjazdem, kiedy ograniczenia zostaną zmniejszone

Wymagania

  • minimum 2-3 lata doświadczenia jako cieśla szalunkowy, zbrojarz
  • umiejętność rysunków technicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy (w oparciu o norweskie prawo pracy)
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • wskazówki i pomoc dedykowanego konsultanta
  • odzież robocza, profesjonalne i niezbędne narzędzia
  • pomoc w zakwaterowaniu i kwarantannie

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy