Cieśla szalunkowy/Zbrojarz - Szwecja lub Francja - praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Szwecja/Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana, z siedzibą w Warszawie, zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy lub Zbrojarz – praca Szwecja lub Francja

Zatrudnieni bez agencji i pośredników. Wyjazdy są bieżącą.

Lokalizacja:
Szwecja – Goteborg, Pitea, Malmo, Stocholm, Ange, Lund.
Francja: Paryż.

Obiekty na których pracujemy
w Szwecji: mosty, fundamenty wiatrakowe, wiadukty oraz mieszkaniówka,
we Francji – metro.

Stawki na początek:
- pracownik z doświadczeniem od 6 mc 11- 12 euro netto/h, (od 123 SEK netto/h),
- pracownik z większym doświadczeniem (ponad rok)– od 12-13 euro netto/h.

Stawka idzie w górę po okresie próbnym.

Wymagania dla:
• cieśli – doświadczenie na systemowych szalunkach typu Doka, Peri,
• zbrojarzy – wiązanie cęgami.

Oferowane warunki:
• polska umowa na cały etat,
• praca po 9-10 godzin dziennie w Szwecji, we Francji – po 8 godzin,
• transport do Szwecji lub Francji po stronie firmy,
• transport lokalny na terenie wykonywanej pracy – po stronie firmy,
• zakwaterowanie opłaca firma,
• zjazdy do ustalenia z kierownikiem, rotacji nie ma.

Podpisanie umowy w Warszawie - warunek konieczny.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowani.

Dzwoń: 533-026-236. Jak nie odbierzemy, to oddzwonimy.

Wolisz napisać SMS? Treść „Szwecja lub Francja”
Biuro czynne do 16. Po 16 prosimy o sms.

Wymagania

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna