Cieśla szalunkowy/Zbrojarz - Szwecja lub Francja - praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Szwecja, Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana, z siedziba w Warszawie, zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy lub Zbrojarz

Praca w Szwecji i Francji – wyjazdy na bieżącą.

Dodatkowy bonus (150 euro netto extra za podpisanie umowy)

Obiekty na których pracuje, to mosty, fundamenty wiatrakowe, wiadukty oraz mieszkaniówka w Szwecji, we Francji – tunel, spalarnia śmieci.

Stawka w Szwecji:
- pracownik z małym doświadczeniem (od 6 mc) od 11 - 12 euro netto/h i do negocjacji dla osób z większym stażem od 12 euro netto/h i w górę

Stawka we Francji:
- od 12,5 euro netto/h do negocjacji.

Wypłaty:
- raz w miesiącu na konto walutowe.

Czas pracy:
- od poniedziałku do piątku po 9-10 h,/ soboty też są pracujące (praca w Szwecji),
We Francji praca po 8 h.

Mieszkanie:
- zapewnia i opłaca pracodawca (pokoje 1-osobowe we Francji).

Transport:
- firma gwarantuje transport do Szwecji/Francji na rozpoczęcie i zakończenie kontraktu. Zabezpiecza również transport lokalny - z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem.

Przyjazdy do Polski:
- do ustalenia z kierownikiem.

Podpisanie umowy w Warszawie – koniecznie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny
518-200-962 do 16-00
Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Szwecja lub Francja” – oddzwonię!
Cv

Nr wpisu do KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracownicy budowlani sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuromałpapracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis