Cieśla szalunkowy / Zbrojarz - Praca w Norwegii - Trondheim

Stolt Bemanning AS Oslo

Trondheim, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii doświadczonych pracowników w zawodzie:

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz

Miejsce pracy: Trondheim

Start pracy: od zaraz

Wynagrodzenie: 206 NOK

Godziny pracy: 50h/tygodniowo lub wiecej

Zakres obowiązków:
- Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
- Zbrojenie

Wymagania

- Udokumentowany bieżący staż w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Pozytywne referencje
- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Mile widziane:
- Prawo jazdy kategorii B
- Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii

Co oferujemy?

- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w Trondheim
- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)
- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
95PLN - 95PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna