Ciesla szalunkowy / Zbrojarz - Norwegia - atrakcyjne warunki

Adecco Solutions AS

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów na terenie całej Norwegii poszukujemy cieśli szalunkowych oraz zbrojarzy.
Dla osób przebywających w Norwegii możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.
Dla osób przebywających poza granicami Norwegii zapewniamy darmowe mieszkanie podczas 10-dniowej kwarantanny i pomoc w dokumentach uprawniających do przekroczenia granicy norweskiej.

Zapewniamy:
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, do 225 NOK/h, możliwość roatcji na wybranych projektach
• Gratis zakwaterowanie, wyżywienie i dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
• Pełną pomoc w zakwaterowaniu i organizacji formalności, związanych z wyjazdem
• Dofinansowanie dojazdu do Norwegii do 1500 NOK na wybranych projektach lub zakup biletu lotniczego na północ Norwegii
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Minimum 3 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako cieśla szalunkowy lub zbrojarz
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
• Pozytywnych referencji od poprzednich pracodawców
• Motywacji do pracy

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna