Cieśla szalunkowy z językiem- Holandia! Stawka od 2000 netto euro miesięcznie!

Bergermann

Doetnichem 7006 (Holandia), zagranica

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

• Praca w systemie jednozmianowym

• Wynagrodzenie od 13.23€ za godzinę, plus zwrot za własne narzędzia, plus dodatki za nadgodziny

• Zwrot kosztów za paliwo z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, oraz zwrot kosztów dojazdu z Polski do Holandii

• Dopłata do zakwaterowania- codzienny powrót

• Umowę na holenderskich warunkach na czas nieokreślony

WYMAGANIA:

• Doświadczenie na ww. stanowiskach oraz uprawienia

• Znajomość rysunku technicznego

• Znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym

• Własny samochód

OPIS STANOWISKA:

• Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach

• Montaż i demontaż szalunków systemowych

• Praca z rysunkiem technicznym

• Betonowanie

• Miejsca pracy zlokalizowane są na autostradach

Prezentacja firmy

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji