Cieśla szalunkowy we Francji - PRACA OD STYCZNIA

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH Cieśli szalunkowych SATECO

Praca tymczasowa
KRAZ 1116

ZADANIA

• Zalewanie fundamentów betonem
• Wiązanie zbrojeń
• Praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych

WYMAGANIA

• Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie jako cieśla szalunkowy
• Umiejętność wykonywania szalunków w systemach PERI DOKA SATECO
• Doświadczenie jako cieśla szalunkowy na projektach zagranicznych

MILE WIDZIANE

• Komunikatywna znajomość języka francuskiego
• Własny samochód na wyjazd

OFERUJEMY

• Atrakcyjne wynagrodzenie - ok 1770 euro netto BEZ NADGODZIN

• Możliwe nadgodziny

• Premia końca misji 10% całkowitego wynagrodzenia

• Dodatek żywieniowy

• Płatny urlop wypoczynkowy

• Zakwaterowanie

• Dodatek za eksploatacje własnego samochodu

• Polską umowę o pracę na pełen etat

• Odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej

• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)

• Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas ( w Euro lub Złotówkach wedle życzenia pracownika)

• Opiekę koordynatora

• Opiekę Rzecznika Pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.