Cieśla szalunkowy (stropy i ściany)

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Nimes, Annecy (Francja), zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Nimes, Annecy (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY / MURARZ

Zakres obowiązków:

Wykonywanie ścian bocznych i podłoża do zbiorników wodnych z szalunków metalowych;
Montaż i demontaż systemów szalunkowych;
Zbrojarka pozioma i pionowa, montowanie stalowych konstrukcji ścian o wys. 6 m
Wylewka betonu.

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku (mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych);
Znajomość różnych systemów szalunkowych (ALPHI, TOP-DALLE, PERI, DOKA, SATECO);
Znajomość rysunku technicznego;
Szybkość i precyzja w wykonywaniu prac
Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
Stawkę godzinową 11,50 e brutto/ h + dietę za dzień roboczy 8,8 e netto;
Zapewnione zakwaterowanie dofinansowane przez pracodawcę;
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem;
Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.