Cieśla szalunkowy, polska umowa o pracę, od zaraz

Work Service Express

Francja, Alpy, zagranica

Miejsce pracy: Francja, Alpy
Dla naszego Klienta, dużej, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy cieśli szalunkowych, gotowych podjąć zatrudnienia na polskich
warunkach.

Opis stanowiska pracy:

Współpraca z francuskim kierownictwem w zakresie budowy kilkopiętrowych budynków biurowych , w szczególności :

  • zalewanie fundamentów betonem, w wyznaczonych miejscach
  • wiązanie zbrojeń
  • praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych, głównie przy stawianiu ścian w systemach Sateco

Od kandydatów oczekujemy :

  • Minimum 3-letnie, udokumentowane, doświadczenie jako
  • Cieśla Szalunkowy
  • Doświadczenie w pracy z szalunkami metalowym głownie PERI DOKA i SATECO oraz samodzielność na tym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy we Francji na stanowisku cieśli
  • Czytanie planów na poziomie pozwalającym realizować zlecenia przełożonego

Mile widziane :

  • własne auto do dyspozycji na wyjazd
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.