Cieśla szalunkowy, polska umowa o pracę, od zaraz

Work Service Express

Francja, Alpy, zagranica

Miejsce pracy: Francja, Alpy

Jesteś cieślą szalunkowym?
Masz doświadczenie z szalunkiem systemowym (PERI DOKA i SATECO)?
Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

 Czym się będziesz zajmował? Budował kilkupiętrowe budynki

mieszkalne.

Twoje zadania:

  • zalewanie fundamentów betonem
  • wiązanie zbrojeń
  • praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych, głównie przy stawianiu ścian w systemach Sateco
  • szalowanie stropów, stawianie belek/słupów nośnych w systemie PERI DOKA

Od kandydatów oczekujemy :

  • doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy (szalunki metalowe głownie PERI DOKA i SATECO)
  • czytanie planów na poziomie podstawowym
  • umiejętność współpracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2040 € netto (na rękę’)
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!)
  • gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt
  • pracę bezterminową (Ty decydujesz ile z nami pracujesz)
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w  lub PLN)
  • extra dodatek za korzystanie z własnego samochodu 100 € netto
  • extra dodatek za znajomość języka francuskiego 100 € netto
  • 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • darmową odzież roboczą
  • pokrywamy koszt badań lekarskich
  • na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora.

Zadzwoń po szczegóły!

Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!

Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości  500 zł

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.