Cieśla szalunkowy, od 30.03 (LP)

IPF GROUP S.A.

Francja, okolice Reims, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

cieśla szalunkowy

Termin rozpoczęcia pracy: od 30.03
Miejsce pracy: Francja, okolice Reims
Stawka: 2000 - 2200 euro

Zakres obowiązków:
- montaż szalunków i deskowanie metalowe (ściany i podłogi)
- przygotowywanie ścian i podłóg do założenia szalunków
- kontrola i sprawdzanie materiałów

(znajomość języka francuskiego NIE jest wymagana)

Praca od poniedziałku do piątku (35-40h/tyg) weekendy wolne.

*Gdy spełnione są wymagania, to na aplikację odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 48h, APLIKUJ! (liczba miejsc ograniczona)

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
- zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji
- atrakcyjne wynagrodzenie
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku cieśli szalunkowego
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- mile widziane prawo jazdy

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna