Cieśla szalunkowy Norwegia

CBA Recruitment

Oslo i okolice, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy kandydatow na stanowisko:
z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Oferujemy:
Sprawdzona i legalna prace Norwegii
Wynagrodzenie  210-240 NOK/godz.
Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach
Pomoc w zakwaterowaniu
Zatrudnienie na norweskich warunkach

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Wymagania

Wymagania
Norweski numer personalny
Wykształcenie kierunkowe – cieśla lub minimum 3-letnie doswiadczenie w zawodzie
Komunikatywna znajomośc języka norweskiego lub angielskiego

Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do 3 byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji

Mile widziane
Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz
Własny samochód.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy