Cieśla Szalunkowy lub brygada ( 3-4 osoby)

Pośrednictwo Pracy Moneta SC

Austria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pośrednictwo Pracy MONETA S.C.nr certyfikatu KRAZ 10880,

Dla austriackiego kontrachenta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ciesla Szalunkowy lub brygada ( 3-4 osoby)

Wymagamy:

  • Umiejętność montażu szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri, Doka)
  • Czytanie rysunku
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (conajmniej jedna osoba w brygadzie)
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji,
  • dojazd we własnym zakresie

Oferujemy

  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą na austriacjich warunkach
  • Pełny pakiet socjalny , płatny urlop, 13 i 14 wyplata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,56 Euro brutto/godzina + 26Euro netto/każdy przepracowany dzień+ 15 euro brutto za nocleg/ dzien
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • Mozliwośc wziecia zaliczki.
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę polskojezycznego opiekuna

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Pracy MONETA S.C.nr certyfikatu KRAZ 10880<br/>Jeste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna