Cieśla szalunkowy K/M

46-060 Prószków, opolskie

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy DIWA Personalservice poszukuje dla swojego wieloletniego, renomowanego klienta w Austrii osób na stanowisko CIEŚLI SZALUNKOWYCH K/M

OFERUJEMY:
- austriacką umowę o pracę
- pełny pakiet świadczeń socjalnych
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki netto
- pomoc polskiego koordynatora
- zakwaterowanie zapewnia pracodawca

Wymagania

WYMAGAMY:
- znajomość języka niemieckiego- WARUNEK KONIECZNY
- brygady 2,3,4 osobowe (wtedy wystarczy jedna osoba z językiem niemieckim)
- doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy kat. B
- własny środek transportu mile widziany

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych,... która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym ponad 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
7.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie