Cieśla szalunkowy (Holandia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Miejsce pracy: Holandia (lokalizacja w zależności od projektu)

Oferujemy zatrudnienie dla zespołów 2-osobowych. Wymagany własny samochód, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Projekt dostępny od 17.02.2020 do 06.2020

Dla naszych klientów, holenderskich firm budowlanych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Cieśla szalunkowy  (Holandia)

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Praca na budowie
  • Praca z szalunkami systemowymi (Peri, Doka)

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako cieśla szalunkowy
  • Doświadczenie w pracy z szalunkami systemowymi (Peri, Doka) oraz tradycyjnymi
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
  • Mile widziane VCA, możliwość zorganizowania kursu po przyjeździe

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Wynagrodzenie – 500 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo)
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie – bezpłatne
  • Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

 Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.