Cieśla szalunkowy - FRANCJA

PowerJobs Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Praca na budowie
- Prace ciesielskie - szalowanie ścian, stropów, schodów, słupów za pomocą systemów peri, doka, sateco

Wymagania:

- Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego
- Umiejętność pracy na szalunkach typu peri, doka lub sateco
- Możliwość wyjazdu własnym samochodem, w ekipie, lub znajomość języka francuskiego mile widziane

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na długoterminowych projektach
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premie za znajomość języka, samochód oraz polecenia
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Składki odprowadzane od średniej krajowej
- Odzież roboczą

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy