Cieśla szalunkowy budowlany

P&M Vanessa Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma P&M Vanessa zatrudni mężczyzn do stawiania szalunków oraz betonowania zaszalowanych elementów w Niemczech.

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie przez polskiego pracodawcę.
  • Zaświadczenie A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego dla pracownika.
  • Wymagane prawo jazdy Kat. B oraz doświadczenie w szalowaniu.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Zakwaterowanie jest zapewniane i opłacane przez pracodawcę.

Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą. Prosimy o kontakt tel. 87 610 63 08 (pn - pt w godz. 8:00 - 16:00) bądź przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis