Cieśla szalunkowy- Budowa portu Holandia

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Dla naszych klientów, holenderskich firm budowlanych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Cieśla szalunkowy. Obecnie realizowany jest projekt budowa portu w Rotterdamie oraz Terneuzen.

Obowiązki:

Wykonywanie prac zgodnie z rysunkami technicznymi
Praca na budowie
Praca z szalunkami tradycyjnymi i systemowymi (Peri, Doka)
Chętnie zatrudnimy też ekipy, które chciałyby pracować razem.

Wymagania:
Doświadczenie jako cieśla szalunkowy
Doświadczenie w pracy z szalunkami systemowymi (Peri, Doka) oraz tradycyjnymi
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
Mile widziane VCA

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
Wynagrodzenie – 500-520 €- netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo) w zależności od doświadczenia,+150 euro netto bonusu, wypłacane po przepracowanym tygodniu
Zakwaterowanie – bezpłatne
Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.