Cieśla szalunkowy - atrakcyjne i stabilne warunki

Jobway

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego wieloletniego klienta poszukujemy pracownikow na stanowisko :

Cieśla szalunkowy

Lokalizacja – FRANCJA – region : BRETAGNE / KRAJ LOARY

Umowa polska - oplacone wszystkie skladki

Praca na długi okres czasu - zapewnione stabilne zatrudnienie na cały rok

Zadania:

• praca na budowie w polskiej ekipie

• wykonywanie prac: ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych – SATECO, PERI, DOKA

• betonowanie, zbrojenie

• Znajomość języka francuskiego mile widziana

Wynagrodzenie:

minimum 2000 euro NETTO / 169 h

+ 100 euro dla osoby ze znajomoscia jezyka francuskiego

+ 100 euro dla osoby z własnym samochodem

Dla szefa ekipy wynagrodzenie : 2500 euro NETTO / 169 h

 Ofertujemy :

• darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone

• pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

Wymagania :

  • doświadzcenie w pracy jako cieśla szalunkowy
  • dyspozycyjność

Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem - dodatkowo premiowane

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna