Cieśla szalunkowy → 15,40€ → darmowe zakwaterowanie!

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac ciesielskich w systemach PERI, DOKA, ULMA
  • wykonywanie pomiarów
  • samodzielny montaż szalunków ściennych i stropowych

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie na w/w stanowisku pracy
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodzielna realizacja powierzonych zadań
  • mile widziane prawo jazdy
  • zaangażowanie w realizacji wyznaczonych celów
  • jeśli jesteś fachowcem, skontaktuj się z nami - dopasujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Oferujemy

  • umowę z niemiecką firmą budowlaną (bez pośredników)
  • wynagrodzenie: 15,40€-16,50€ brutto/h + premie uznaniowe
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • codwutygodniowe zjazdy do Polski samochodami firmowymi
  • zagwarantowane ubrania robocze oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy