Cieśla/Stolarz budowlany

RAPID HR

Islandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Cieśla/Stolarz budowlany – praca w Islandii

Agencja zatrudnienia RAPID HR wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 16388 oferuje pracę w Islandii w branży budowlanej na stanowiskach:

  • cieśla - zbrojarz
  • stolarz budowlany

Nasza oferta

  • zatrudnienie na warunkach islandzkich – nie w delegacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji kandydata od 18.300 PLN brutto miesięcznie
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Islandii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe - min. 5 lat
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienność, rzetelność oraz gotowość do relokacji
  • mile widziane brygady

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb działalności pośrednictwa pracy i procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez agencje zatrudnienia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922), w tym wyrażam zgodę na udostępnianie i przetwarzanie tych danych przez pracodawców zagranicznym.

Prezentacja firmy

Agencja pracy RAPID HR świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis