Larex Personeelsbemiddeling B.V.
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Cieśla prefabrykatów

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Jako cieśla do budowy prefabrykatów bierzesz udział w produkcji prefabrykowanych, betonowych elementów. Pracujesz ze standardowymi produktami, ale również z elementami na wymiar: od betonowych miejskich ławek do betonowych elewacji dla dużych projektów budowlanych. Na podstawie rysunku technicznego samodzielnie tworzysz drewniane formy w hali produkcyjnej lub w ramach przygotowań do produkcji. Do twoich zadań należy cięcie, frezowanie, klejenie, kontrola złożonych elementów i ewentualne czyszczenie i wygładzanie skaz.

Wymagania wobec kandydata

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Posiadanie własnego samochodu (mile widzane)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym zrozumienie poleceń zawodowych
  • Znajomość i umiejętność korzystania z rysunku technicznego
  • Samodzielność w pracy

Co oferuje Larex

  • Wynagrodzenie tygodniowe netto w granicach od €460 do €510 (zależnie od doświadczenia) na podstawie 40 godzin pracy
  • Zwrot kosztów dojazdów (dotyczy pracowników z własnym samochodem)
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Długoterminowe projekty/pewność znalezienia pracy
  • Warunki pracy zgodnie z Układem zbiorowym pracy NBBU CAO

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacanie składek emerytalnych
  • Środki ochrony osobistej
  • Możliwość uzyskania certyfikatu VCA

W przypadku pytań proszę skontaktować się osobą rekrutującą pod numerem (+31)682877065

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.