Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Cieśla, murarz, zbrojarz

Niemcy Zachodnie, zagranica

ZTB POLBAU Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Prace ciesielskie, murarskie i zbrojarskie na budowach z wykorzystaniem szalunków. Roboty betoniarsko-ciesielskie przy wznoszeniu centr handlowych oraz innych obiektów na terenie zachodnich Niemiec.

Wynagrodzenie od 13,50 €/godz. do 15,00 €/godz. brutto

Prosimy załączyć krótkie CV.

Z osobami zainteresowanymi skontaktujemy się drogą elektroniczną wysyłając dokumenty do wypełnienia.

Prezentacja firmy

Budownictwo ogólne

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
2 lata
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
50,00 zł - 80,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Budownictwo , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Rzemieślnictwo , Praca Inne