CIEŚLA - MONTAŻYSTA FORM na prefabrykacji

Work Solutions Sp. z o.o.

Niemcy, Chemnitz, zagranica

Agencja Zatrudnienia Work Solutions (Certyfikat 3174) specjalizująca się w obsłudze zakładów prefabrykacji poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Chemnitz

Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Zakres Zadań:

  • Dozbrajanie form prefabrykowanych i montaż akcesoriów zgodnie z dokumentacją techniczną,

Wymagania

  • Doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność montażu form prefabrykowanych (dozbrajania, montaż akcesoriów, zamykanie form) zgodnie z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Wynagrodzenie brutto12,50-13 EUR/H w zależności od kwalifikacji
  • Dodatek do 450 EUR netto z tytułu podwójnego gospodarstwa domowego
  • Dodatek za nadgodziny 25%
  • Dodatek za pracę w sobotę 25%
  • Pełna ewidencja czasu pracy
  • Pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB (premie urlopowe, świąteczne, stażowe)
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Podatek dochodowy odprowadzany w Niemczech