CIEŚLA / MONTAŻYSTA FORM / BETONIARZ

Work Solutions Sp. z o.o.

Niemcy, Lipsk, zagranica

Work Solutions sp. z o.o. (KRAZ 3174) specjalizuje się od 2006 roku w obsłudze międzynarodowych projektów rekrutacyjnych i w delegowaniu transgranicznym dla klientów z branży inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej, w szczególności prefabrykacji żelbetowej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i długofalowych relacjach z Klientami możemy oferować Pracownikom bezpieczne, atrakcyjne i stabilne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech w zakładzie prefabrykacji na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Lipsk

Zakres Zadań:

  • Prace szalunkowe i betoniarskie przy produkcji prefabrykatów żelbetowych (elementy konstrukcyjne, w tym: belki, słupy, ściany)

Wymagania

  • Doświadczenie na w/w stanowisku w zakładzie prefabrykacji min 2 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się młotkiem ciesielskim i cęgami zbrojarskimi ( typu Knipex)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Wynagrodzenie: 13,00 EUR brutto plus dodatek 450 EUR netto (co odpowiada 17 EUR brutto)
  • Wynagrodzenie miesięczne za realny czas pracy, plus dodatek 25% za nadgodziny
  • Pełna, rzetelna ewidencja czasu pracy. Możliwość pracy w nadgodzinach do 10 h /dzień
  • Pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB: premie urlopowe, świąteczne, stażowe
  • Dodatkowo płatny urlop
  • Wsparcie Koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Zapewnione zakwaterowanie (koszt po stronie Pracownika)
  • Stabilne zatrudnienia z uwagi na specjalizacje Agencji w prefabrykacji żelbetowej