Cieśla konstrukcyjny

RECONNECT

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Aktualnie dla naszego partnera w Szwecji szukamy doświadczonych cieśli konstrukcyjnych .

Oferujemy szwedzką umowę o pracę na czas nieokreślony, stawki, od 170 kr szwedzkich brutto na godzinę. Wszelkie nadgodziny są dodatkowo płatne.

Ubrania/narzędzia zapewnia główny wykonawca na budowie.

Miejsca zamieszkania są organizowane przez naszego partnera i są odpłatne (ok. 3000-3500 kr miesięcznie), można w każdej chwili szukać lokum na własną rękę.

Wymagania

Wymagane jest minimum 3 letnie doświadczenie przy budowie konstrukcji drewnianych, ścian działowych, jak i przy pracy z wykończeniem wnętrz.

Uwaga, konieczna jest znajomość języka angielskiego lub norweskiego/szwedzkiego oraz dostęp do własnego auta!

Prosimy przesyłać swoje CV w języku angielskim!

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna