Cieśla Konstrukcyjny

STREFA PRACY JOBZONE

Norwegia, zagranica

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:

  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • Wykonywanie zewnętrznych i wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian
  • Możliwe prace wykończeniowe
  • Wszelkie prace konstrukcyjne
  • Budowa domów drewnianych od podstaw

Wymagania:

  • Numer norweski personalny
  • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Mile widziane ekipy dwuosobowe z samochodem
  • Referencje ustne lub pisemne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: od 200 NOK/h
  • Zakwaterowanie: od 3500 NOK/za miesiąc
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Umowę z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach
Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez poniższy przycisk:
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Polub nas na Facebooku: facebook.com/pracastrefa
Nr certyfikatu: 10320