Opis stanowiska pracy

Adecco Norwegia AS, oddział Hønefoss, poszukuje dla swoich klientów cieśli konstrukcyjnych na projekty w mieście i okolicach.
Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- stawkę zależną od kwalifikacji (średnio 195NOK),
- atrakcyjne położenie - lokalizacja około 1h godziny jazdy od lotniska Gardermoen,
- pomoc w zakwaterowaniu oraz dopełnieniu formalności

Wymagania

Od naszych kandydatów wymagamy:
- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętności czytania i pracy wg rysunków technicznych,
- podstawowej komunikacji w języku angielskim lub norweskim,
- doświadczenie ze Skandynawii mile widziane.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis