Cieśla konstrukcyjny, stolarz - praca na budowie Norwegia

Adecco Solutions AS

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków będzie należeć:

  • Konstrukcje drewniane, zewnętrze elewacje drewniane
  • Wykończenia wnętrz (wstawianie okien i drzwi, ścianki działowe, podwieszane sufity)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 210 NOK na godzinę, brutto
  • Opiekę konsultanta na miejscu oraz pomoc w koordynacji wyjazdu i w zakwaterowaniu
  • Dofinansowanie dojazdu do Norwegii do 1500 NOK
  • Zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę oraz wypłatę co dwa tygodnie

Aplikacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Czego możesz się spodziewać po wysłaniu CV? rozmowy telefonicznej z polskim konsultantem, sprawdzenia referencji, informacji o ofertach oraz doradztwa personalnego przy wyborze oferty.

Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. – Jednego z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 5000 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki.

We (Adecco) find it necessary to emphasize that you receive personal data about candidates, such as CVs and presentations, for the purpose of assessing candidates for an assignment or permanent position. The candidate's personal data cannot be used/processed for any other purpose and must be deleted when a candidate is no longer relevant for the position; e.g. when the recruitment process has ended. If the candidate

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy