Cieśla konstrukcyjny, stolarz budowlany, tømrer Norwegia

Match Bemanning AS

Bergen, zagranica

Miejsce pracy: Bergen

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na doświadczonych cieśli konstrukcyjnych / budowlanych nasza firma poszukuje kandydatów do pracy w Bergen - Norwegia

Zakres obowiązków:

- stawianie ścianek działowych z płyt G/K oraz ścian zewnętrznych, izolacja
- montaż okien, drzwi, drewnianych elewacji budynku
- ogólne prace stolarskie, ciesielskie wykonywane na budowie
- budowa domow, konstrukcji drewnianych od A do Z

Wymagania:
- wykształcenie stolarskie i/lub minimum 2-3 lata doświadczenia w zawodzie jako cieśla konstrukcyjny, wykonywanych na budowie

- znajomość rysunku technicznego

- komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalajaca na porozumiewanie sie w pracy

- doświadczenie ze Skandynawii mile widziane

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie norweskiej – norweska umowa o pracę
- opiekę polskiego koordynatora w Norwegii
- niezbędne narzędzia pracy oraz ubrania robocze
- konkurencyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.