Cieśla konstrukcyjny/stolarz budowlany, Belgia

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym cieślą konstrukcyjnym/ stolarzem budowlanym do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
• umiejętności wykonania konstrukcji dachowych, ścian zewnętrznych, docieplenia
• montaż dociepleń – izolacje budynków
• praca na rusztowaniach
• docieplenie budynku styropianem
• wykonywanie elewacji w systemie wentylowanym

Wymagania

• umiejętności czytania rysunków
• doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny/ stolarz budowlany
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii, mile widziany samochód
• znajomość języka angielskiego
• własna działalność gospodarcza (lub gotowość założenia), A1

Nasza oferta:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna