Cieśla konstrukcyjny - Steinkjer, Levanger, Norwegia

Stolt Bemanning AS Oslo

Steinkjer, Levanger, Trondheim, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych pracowników w zawodzie:

Cieśla konstrukcyjny - Tømrer

Miejsce pracy: Steinkjer, Levanger

Start projektu: 21.09.2020

Ilość godzin pracy: 48 h / tygodniowo

Stawka wynagrodzenia: 225 NOK / H brutto

Zakwaterowanie: Bezpłatne

Długość projektu: 2-3 miesiące

Obowiązki:
- montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych,
- montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
- montaż folii izolacyjnej,
- montaż ocieplenia z wełny mineralnej,
- obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
- obijanie wewnętrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi,
- montaż sufitów podwieszanych,
- montaż okien, drzwi oraz listw wykonczeniowych,
- drobne prace rozbiórkowe.

Wymagania

- 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku cieśli konstrukcyjnego,
- Umijetność czytania rysunku technicznego,
- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii,
- Norweski numer personalny stały lub tymczasowy,
- Prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
95PLN - 95PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne