Cieśla konstrukcyjny - Oslo, Fredrikstad, Trondheim, Bodo, Norwegia

Stolt Bemanning AS Oslo

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt Bemanning AS poszukuje do pracy doświadczonych:

Cieśli konstrukcyjnych

Miejsce pracy: Trondheim, Bodo

Stawka: 230-245 NOK/H brutto

Godziny pracy: 48 godzin tygodniowo,

Start pracy: natychmiastowy

Swobodny przejazd do Norwegii od 05.07.2021 bez konieczności odbywania kwarantanny.

Zakres obowiązków:
- montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
- obijanie wewnetrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi,
- montaż folii izolacyjnej oraz izolacji przeciwwilgociowej.

Wymagania

- Udokumentowany staż w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu dobrym,

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 105PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna